تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

العجل یوسف زهرا.... - دیده های گریان

دیده های گریان

چهارشنبه 10 شهریور 1389 12:01 ق.ظ

نویسنده : منتظر ظهور

مولاجان ! دیدگانم گریان است و خارفراق چشمانم را می آزارد آیا راهی هست تا دیدارت كنم؟ انتظار روزی را می كشم كه بیایی و دوستان و عاشقانت گرداگردت را بگیرند، روزی كه با آمدنت دوستانت را عزت و بزرگی می‌بخشی و در آن روز دشمنانت به خاك ذلت و خواری می افتند. بیا و ببین كه در چه عصری زندگی می كنیم. هر جا از ظلم و بیداد فغان می كند و كسی نیست كه دادمان را بگیرد و حقمان را بستاند، مولاجان !عاشقانت در انتظارند. دیدگانشان اشكبار است. دلهایشان دردناك و جگرهایشان از غم فراق تو سوزان است، بیا و از سر چشمه های پرآبت سیرابمان كن، بیا و عطش قلبمان را بنشان. بیا تا دیدگانم روشن و بینا گردد، خود می دانی كه در درونم چه می گذرد، خود می دانی كه دلم آرام و قرار ندارد، ناله و زاریم را بشنو و اشكهایم را ببین كه به استقبالت می آیند، جسمم را خاك پایت می كنم و با اشكهایم راهت را هموار؛ تا بیایی ، ای غایب الآمال من! ای نور دیدگانم! آیا انتظارم را سرانجامی خواهد بود؟ آیا چهرة سیاه و شرمنده ام با وجهة نورانیت روشن خواهد گشت؟ به این فكر می كنم كه آیا روزی دعایم مستجاب خواهد شد و آرزویم برآورده خواهد گشت؟
اصلاً نمی دانم لیاقت و سعادت چنین آرزوئی را دارم یا اینكه تمامی آنها را بگور خواهم برد؟ شاید هم چنین باشد، دلم می خواهد در ركاب تو قرار گیرم و از اصحاب یاری كننده ات باشم.
آقا جان! به خدا عاشق دیدار رویت هستم بخدا دیدار روی تو نیمی از هدفم از شركت در دعای توسل است؛ اما شاید هنوز تو را نشناخته و دركت نكرده ام اما یك دلباخته هستم و می دانم تا آن حد عاشقت هستم كه آرزو می كنم قبل از اینكه بمیرم لااقل در خوابت ببینم، آری در خواب؛ چون در بیداری ، دیدن روی تو سعادت من نیست. ایكاش فقط یك لحظه در خواب ببینمت، فقط یك لحظه...
ای سرور من ! چیزی ندارم كه به استقبالت بفرستم تنها چیزی كه می توانم نثارت كنم، قلب سوزان و منتظرم و اشكهای روانم؛ بپذیر! بپذیر!
«به چه مشغول كنم دیده و دل را كه مدام
دل تو را می طلبد ، دیده تو را می جوید»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -